Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

OSTATNIE DNI ZGŁOSZEŃ DO UDZIAŁU W MIĘDZYNARODOWYCH WARSZTATACH FILMOWYCH KAMERALNEGO LATA

17 czerwca 2019

20 czerwca 2019 r. upływa termin zgłoszeń do udziału w Międzynarodowych Warsztatach Filmowych podczas tegorocznej edycji KAMERALNEGO LATA.

 

By wziąć udział w warsztatach należy dostarczyć organizatorowi formularz zgłoszeniowy zawierający pomysł na scenariusz reklamy o tematyce społecznej. Uczestnicy mają do wyboru jeden z palących problemów współczesnego świata takich jak m.in. zagrożenia wynikające ze spożywania alkoholu i zażywania substancji psychoaktywnych, bezpieczeństwo na drodze, przemoc w rodzinie, agresja i przemoc rówieśnicza oraz cyber-zagrożenia i uzależnienia cyfrowe.

 

Warsztaty KAMERALNEGO LATA są unikalną okazją do współpracy ze specjalistami z Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, którzy udzielą uczestnikom wsparcia logistycznego i merytorycznego. Z kolei eksperci branży filmowej przeprowadzą uczestników przez kolejne etapy produkcji filmu – od pomysłu do premiery. Efekty tygodniowej, w pełni profesjonalnej produkcji, są zazwyczaj zaskakujące. Organizator dokłada wszelkich starań, by zagwarantować wysokiej klasy opiekę artystyczną, najlepszy sprzęt, który zapewnia partner technologiczny CANON. 

WARSZTATY FILMOWE odbędą się w dniach 7-14 lipca. Przeznaczone są dla osób w wieku 18-30 lat, zainteresowanych zdobywaniem doświadczeń w branży filmowej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają uczestnikom zakwaterowanie i częściowe wyżywienie. Z uwagi na udział gości z Francji, Włoch i Niemiec, większość zajęć warsztatowych będzie prowadzona w języku angielskim.

Warsztaty będą realizowane m.in. w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu i w wybranych obiektach festiwalowych.

By  wziąć udział w warsztatach należy zapoznać się z regulaminem https://kameralnelato.pl/download/kameralne_lato_2019_regulamin_warsztaty.pdf oraz wysłać do organizatora wypełniony formularz zgłoszeniowy: https://kameralnelato.pl/formularz-warsztaty-2019. Termin zgłoszeń udziału w warsztatach filmowych upływa 20 czerwca 2019 r.

Działania międzynarodowe realizowane są przy wsparciu programu Unii Europejskiej ERASMUS+ oraz partnerów zagranicznych projektu: KINOGRAPHE (Francja), Associazione Cinematografica e Culturale LABORATORIO DEI SOGNI (Włochy), Offener Kanal Magdeburg (Niemcy), Education USA (USA).

--

12. edycja KAMERALNEGO LATA odbędzie się w dniach 6 - 13 lipca 2019 r.