Profoto Connect - wyzwalacz wolny od przycisków

Profoto Connect - wyzwalacz wolny od przycisków
Opis:

Profoto uczyniło właśnie fotografowanie ze światłem błyskowym niebywale łatwym dla każdego twórcy obrazu. Przedstawiamy Profoto Connect - wyzwalacz wolny od przycisków.

 

Co jakiś czas pojawia się coś, co zmienia wszystko. Dzisiejsza premiera to jedna z tych rzadkich okazji. Profoto Connect jest wyzwalaczem zewnętrznej lampy błyskowej, który jest całkowicie wolny od przycisków nawigacyjnych. To znacznie więcej rozwój nowego produktu; Profoto redefiniuje zdalny wyzwalacz gorącej stopki, aby stworzyć coś, co sprawia, że praca z zewnętrzną lampą błyskową staje się zupełnie bezproblemowa.

 

Profoto Connect powstał w oparciu o niezachwiane przekonanie o tym, że światło lampy błyskowej może być tak piękne jak naturalne światło otoczenia ”- wyjaśnia Martina Nillenstedt, szef działu treści i marketingu marki Profoto - „A to, na czym nam zależy, to uczynić je zdecydowanie bardziej dostępnym dla szerokiej grupy kreatorów obrazu. Profoto Connect to właśnie robi - od dziś, praca z lampą błyskową nie może być łatwiejsza.

 

Profoto Connect to mały, gładki i dyskretny nadajnik o ślicznym, minimalistycznym designie, który umieszczamy na górze aparatu. Albert Norelius, Profoto Product Manager wyjaśnia: „Gdy przeprowadziliśmy badania z licznymi fotografami, którzy jak dotąd preferują fotografowanie w naturalnie zastanym oświetleniu zidentyfikowaliśmy pojawiającą się obawę przed skomplikowanym systemem obsługi typowych wyzwalaczy posiadających przyciski i rozbudowane menu  – dlatego postanowiliśmy pozbyć się ich całkowicie."

 

Dlatego Profoto Connect nie posiada przycisków, a jedynie trzy ustawienia: automatyczne, ręczne i wyłączone. W trybie automatycznym wystarczy wskazać kadr i wykonać zdjęcie, aby uzyskać dobrą ekspozycję, ponieważ moc błysku jest obliczana automatycznie. Gdy przełączysz go do trybu ręcznego możesz dostroić moc światła definiując ją samodzielnie w lampie lub za pośrednictwem aplikacji Profoto. To sprawia, że Profoto Connect w połączeniu z najmniejszą studyjną lampą Świata – Profoto A1 stanowi wyjątkowy zestaw, od którego można zacząć fotografowanie ze światłem błyskowym, aby rozwijać się w tej dziedzinie.

 

Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w kształtowaniu światła, czy po prostu wkraczasz w ten Świat, z Profoto masz teraz naturalne i piękne światło na żądanie, spersonalizowane dla Twoich potrzeb – łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Szczegóły

http://profotopolska.pl/press/profoto-connect-wyzwalacz-wolny-od-przycis...

 

Kategoria:
Aparaty
Wojewodztwo:
Mazowieckie