Nowa kamera cyfrowa JVC JY-HM360 idealnym partnerem weselnym dla każdego wideofilmowca

Nowa kamera cyfrowa JVC JY-HM360  idealnym partnerem weselnym dla każdego wideofilmowca
Nowa kamera cyfrowa JVC JY-HM360  idealnym partnerem weselnym dla każdego wideofilmowca
Opis:

Z początkiem roku firma JVC wprowadziła na rynek przenośną kamerę HD model JY-HM360, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób filmujących przede wszystkim śluby. Posiada ona 1 / 2,3-calowy 18,9 megapikselowy podświetlany sensor CMOS, oferujący nagrania o wysokiej rozdzielczości. Sensor ten w połączeniu z dynamicznym, 19-krotnym F1.2 jasnym obiektywem GT, zapewnia doskonałą czułość przy mniejszym poziomie hałasu, nawet w słabym oświetleniu. Umożliwia to nagrywanie wydarzeń, imprez społecznych lub wesel bez potrzeby stosowania dodatkowego oświetlenia.

Wyposażona w szybki przetwornik obrazu FALCONBRID firmy JVC, kamera obsługuje duże formaty plików, takie jak: MOV w programie Final Cut ProTM, MP4 z XDCAM EX i obsługą standardu MTS dla kompatybilności AVCHD oraz w formacie MPEG-2 35 Mb / s i AVCHD 28 Mb / s (progressive). Ponadto obsługuje format wideo H.264 z szybkością 50 Mb / s (XHQ), który praktycznie nie blokuje szumu podczas robienia zdjęć ruchomych obiektów.

"JY-HM360 jest bardzo intuicyjna i łatwa do personalizacji, a jedenaście przycisków funkcyjnych, których parametry można dostosowywać do własnych potrzeb i zapisywać w celu szybkiego dostępu jest naprawę praktyczne" - wyjaśnia Gustav Emrich Product Manager produktu.

"Idealnie nadaje się do kręcenia filmów weselnych, przetwornik CMOS i obiektyw ze światłem F1.2, zapewniają doskonałą jasność. Możliwe jest również wybranie idealnego trybu filmowania za pomocą przełącznika funkcji wyboru sceny – mamy tu możliwość zastosowania dwóch trybów do pracy w pomieszczeniach słabo oświetlonych jak i do pracy w otwartej przestrzeni. Do każdego z nich możemy zapisać inne wartości, tak aby po naciśnięciu przełącznika w błyskawiczny sposób filmować już z innymi parametrami nie tracąc przy tym czasu na ręczne ich ustawianie.

JY-HM360 oferuje wiele funkcji idealnych do filmowania wesel, w tym Rozpoznawanie twarzy, Auto Focus, stabilizator obrazu optycznego i piękny tryb Beautiful Skin mode. Przydzielony do jednego z siedmiu przycisków dostosowanych przez użytkownika, tryb Beautiful Skin może być włączany i wyłączany podczas filmowania. Zoom umożliwia płynne zbliżanie się od bardzo powolnej do wysokiej prędkości, a parametry obrazu, takie jak gamma i colour-matrix, a także inne ustawienia szczegółów, można dostosować i zapisać zarówno w pamięci wewnętrznej kamery, jak i na karcie SDHC / SDXC.

Ze standardowych funkcji kamera firmy JVC posiada podwójny slot na karty SDHC / SDXC, umożliwiający jednoczesne nagrywanie na dwie karty, nagrywanie przy jednoczesnym wykonywaniu kopii zapasowych. Można ciągle nagrywać nagrania, grupując kilka ujęć razem jako pojedynczy plik, który jest łatwiejszy do zarządzania w późniejszym procesie edycji materiału. Dźwięk jest nagrywany za pomocą dwóch zbalansowanych wejść XLR z wejściem pomocniczym dla odbiorników bezprzewodowych.

JY-HM360 udostępnia również kod czasowy, który jest przydatny przy robieniu ujęć z wieloma kamerami, aby zsynchronizować informacje o kodach czasowych do późniejszej edycji. Istnieje również pamięć wstępna buforu trwająca do 15 sekund, aby upewnić się, że nie stracimy żadnej ważnej chwili podczas ślubu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.beiks.com.pl. bądź kontaktu telefonicznego z jednym z oddziałów firmy BEIKS w celu zapoznania się szerzej z informacjami oraz promocjami dotyczącymi kamer JVC.

Kategoria:
Kamery