Mikrofony Audiostacja

Mikrofony Audiostacja
Opis:

System bezprzewodowy RØDELink Performer Kit

Nowy zestaw RØDELink Performer Kit wyposażony jest w wysokiej jakości przenośny mikrofon pojemnościowy (TX-M2) i odbiornik biurkowy (RX-DESK). Zestaw dołączył do popularnej już rodziny systemów bezprzewodowych firmy RØDE.

Zakres funkcjonalności RØDELink jest wyjątkowo prosty, intuicyjny i działa nieskomplikowanie bez konieczności wyboru kanału. Korzystając z szyfrowanej cyfrowej transmisji danych z serii 2,4 GHz wysyłanej jednocześnie na dwa kanały, RØDELink automatycznie wybiera najsilniejszy sygnał i zapewnia bezpieczny i niezawodny dźwięk jak przy połączeniu kablowym.

Zestaw Performer Kit RØDELink jest idealny do wykładów, konferencji, prezentacji szkolnych, wesel i występów na żywo. Zapewniając jednoprzyciskowe powiązanie z odbiornikiem RØDELink, urządzenie może być zasilane nowym i dołączonym akumulatorem litowo-jonowym RØDE LB-1 lub 2 bateriami AA.

Dyrektor Generalny RØDE i grupy Freedman Damien Wilson mówi o nowym zestawie: "Zestaw Performer Kit jest doskonałym zestawem mikrofonu i odbiornika bezprzewodowych oraz mile widzianym Ii pożądanym dodatkiem do rodziny produktów RØDELink. Ponadto, dzięki inwestycji RØDE w technologie form wtryskowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy, każda część zestawu Performer Kit została wykonana właśnie tu w Australii".

Zestaw Performer Kit dostarczany jest z mikrofonem TX-M2, odbiornikiem RX-DESK, akumulatorem litowo-jonowy LB-1, klipsem mikrofonowym, pokrowcem na mikrofon, kablem Micro-USB oraz dwuletnią gwarancją.

Mikrofon RØDE VideoMic Pro+

Mikrofon VideoMic Pro+ został zaprezentowany na RØDEShow 2017 podczas obchodów 50. rocznicy Freedman Electronics. Udowadnia, że firma RØDE Microphones po raz kolejny nie szczędziła wysiłków dla filmowców.

Video Mic Pro+ ciągle ma najlepszy w swojej klasie system zawieszenia Rycote Lyre, a w stosunku do poprzednika ma ulepszoną kapsułę i osłonę przeciwwietrzną oraz wiele nowych cech/funkcji.

 • Funkcja automatycznego zasilania (z zastrzeżeniem dostępności zasilnia plug-in) jest idealna dla „szybkich strzelców” i automatycznie wyłącza mikrofon przy odłączaniu od kamery.
 • Zamocowana klapka komory na baterie ułatwia wymianę baterii i jest o wiele łatwiejsza w obsłudze niż w przypadku poprzednich modeli VideoMic, a do tego nigdy się nie zgubi.
 • Możliwości zasilania – VideoMic Pro+ może być zasilany zupełnie nową baterią litowo-jonową (akumulatorem) RØDE LB-1, 2 bateriami AA lub ciągle przez micro-USB.
 • Sterowanie cyfrowe – zapewnia użytkownikowi najlepsze uchwycenie sygnału audio u samego źródła, ograniczając czas postprodukcji i edycji i obejmuje:
  • 3-stopniowy filtr górnoprzepustowy redukujący niskie częstotliwości, takie jak dudnienie z ruchu ulicznego lub klimatyzacji. 
  • 3-stopniową regulację wzmocnienia z funkcją +20dB- zaprojektowaną w celu poprawy jakości dźwięku w lustrzankach i aparatach bezlusterkowych
  • Podbicie wysokich częstotliwości (High Frequency Boost), wzmacniające wysokie częstotliwości, co poprawia klarowność i szczegółowość Twoich nagrań. 
  • Kanał bezpieczeństwa pomagający w zapewnieniu tego, by sygnał nie został przesterowany, gdy wystąpi niespodziewana zmiana poziomu częstotliwości.

„VideoMic Pro+ jest nowym standardem dla mikrofonów do kamer i aparatów” - komentuje Damien Wilson, prezes RØDE i Freedman Group. „Posłuchaliśmy naszych klientów i dostarczamy mikrofon, o który prosili, z takimi cechami jak zamocowana klapka baterii, funkcja automatycznego zasilania i dołączona bateria litowo-jonowa”.

VideoMic Pro+ dostarczany jest wraz z kablem TRS 3,5 mm, baterią (akumulatorem) litowo-jonową LB-1 i jest objęty 10-letnią gwarancją RØDE oraz jest teraz dostępny u autoryzowanych dealerów RØDE.

NT1 + AI-1

NT1 + AI-1 to kompletny zestaw studyjny firmy RØDE Microphones, wyposażony w mikrofon NT1, interfejs audio USB AI-1, uchwyt przeciwwstrząsowy SMR z pop filtrem oraz kabel XLR i kabel USB.

Interfejs audio USB AI-1 podłączany jest do komputera przez USB i umożliwia nagrywanie z jakością studyjną 24 bity/96 kHz. Za pośrednictwem wysokiej jakości wejścia combo Neutrik i dyskretnego przedwzmacniacza klasy A można podłączyć do niego mikrofon, gitarę lub instrument korzystający z wejścia liniowego, na przykład syntezator.

AI-1 umożliwia odtwarzanie z zerową latencją przez włączenie funkcji bezpośredniego monitorowania i odtwarzanie za pośrednictwem słuchawek lub głośników z wysokiej klasy dyskretnym wzmacniaczem słuchawkowym.

Interfejs posiada zasilanie Phantom +48 V i działa w trybie plug-and-play, dzięki czemu nie wymaga instalacji żadnych sterowników.

Kolejna częścią zestawu jest mikrofon NT1, który jest jednym z najcichszych mikrofonów na rynku o poziomie  szumu 5 dBA i charakterystyce kardioidalnej.

Dodatkowo w zestawie jest uchwyt przeciwwstrząsowy SMR z pop filtrem oraz kabel XLR i USB C/A o długości 6 m. Przez ograniczony czas zestaw RODE NT1 + AI-1 będzie dostarczany z bezpłatną wersją oprogramowania do nagrywania Ableton Live Lite.

Dostępne:
Audiostacja s.c., ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki, tel. +48 22 122 53 00
Kategoria:
Dźwięk