Mikrofon Rode w nowej odsłonie

Mikrofon Rode
Opis:

Oto całkiem nowy NT1 - najpopularniejszy z mikrofonów Rode zyskał nową odsłonę. Ma klasyczny wygląd i całkiem nowe wnętrze. Mikrofon został wyposażony w nową kapsułę jednocalową o symbolu HF6. Dzięki niej NT-1 nawiązuje brzmieniem do słynnych mikrofonów z przeszłości, prezentując jednocześnie ekstremalnie niski poziom szumu. Do tego detaliczny przekaz w paśmie środkowym [wokal, gitary], jedwabiste brzmienie tonów wysokich oraz ciepły i okrągły bas. To sprawia, że NT1 jest absolutnie wyjątkowym mikrofonem.
Wnętrze NT1 to całkiem nowe zawieszenie kapsuły przygotowane przez Rycote, nowa elektronika zapewniająca niespotykanie niski poziom szumu [tylko 4.5 dBA], a obudowa to kolejny przełom: aluminium 6061 powlekane niklem i warstwą ceramiczną, co zapewnia ochronę przed zarysowaniami i plamami [ukłon w stronę raperów...:)].

NT1 występuje w dwóch wersjach: mikrofon z uchwytem sztywnym oraz zestaw NT1 Kit zawierający mikrofon, całkiem nowy uchwyt elastyczny SMR z podwójnym systemem zawieszenia Lyre firmy Rycote oraz fantastyczny podwójny pop-filtr wykonany z metalu. Można go myć!

Dystrybucja:
Audiostacja
www.audiostacja.pl

Dostępne:
Audiostacja s.c., ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki, tel. +48 22 122 53 00
Kategoria:
Dźwięk