Konwerter - SIGMA MC-21 na rynku od kwietnia

Konwerter - SIGMA MC-21 na rynku od kwietnia
Opis:

Firma K-Consult, wyłączny dystrybutor produktów marki SIGMA w Polsce, ma przyjemność poinformować, że już w drugiej połowie kwietnia 2019 roku, w polskiej sprzedaży pojawi się długo wyczekiwany konwerter - SIGMA MC-21. Konwerter umożliwi użytkownikom aparatów LEICA, PANASONIC oraz SIGMA z mocowaniem L korzystanie z szerokiej puli obiektywów SIGMA. Sugerowana cena detaliczna MC-21 to 1099 zł brutto.

Konwerter SIGMA MC-21 otworzy wielu fotografom drzwi do nowego systemu fotograficznego. Pozwala on bowiem na podłączenie obiektywów SIGMA z mocowaniem CANON EF lub SIGMA SA do aparatów, wyposażonych w bagnet L. Dzięki konwerterowi SIGMA MC-21 użytkownicy aparatów LEICA, PANASONIC oraz SIGMA z mocowaniem L, będą mogli korzystać z cenionych obiektywów SIGMA z linii ART, SPORT oraz CONTEMPORARY.

Konwertery SIGMA MC-21 mają zaimplementowane dane bazowe wszystkich obiektywów SIGMA. Oprogramowanie pozwala na skuteczne sterowanie przysłoną oraz stabilną pracą AutoFocusa. Szczegółowe dane, potrzebne do stabilnej pracy zestawu, są przechowywane w konkretnych obiektywach, dzięki czemu konwertery MC-21 nie wymagają aktualizowania oprogramowania nawet w przypadku pojawienia się nowych obiektywów w ofercie SIGMA. Ponadto konwertery MC-21 zapewniają współpracę z oprogramowaniem aparatów, korygującym winietowanie, aberrację chromatyczną czy dystorsję.
Konwerter MC-21 został wyposażony w gniazdo, umożliwiające mocowanie zestawu z obiektywem na statywie fotograficznym. W celu eliminacji niepożądanych blików i refleksów wnętrze konwertera wyłożone jest specjalnym, czarnym materiałem. Konwerter zapewnia rejestrację danych EXIF, m.in. rodzaj obiektywu, ogniskowa, wartość przysłony i innych.

Kategoria:
Akcesoria
Wojewodztwo:
Mazowieckie