Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Nowości Sony na Targach NAB

Obrazek
Fot. Sony
Nowości Sony na Targach NAB
Nowości Sony na Targach NAB
Nowości Sony na Targach NAB
14 kwietnia 2019

Targi sprzętowe NAB w Las Vegas zakończone. Mamy krótkie migawki, tym razem z ofertą Sony:

 

System kamerowy 4K/HD z serii HDC-5500

Systemy kamerowe z serii HDC pozwalające rejestrować obraz w jakości 4K/HD/HDR przy zachowaniu zgodności z obecną organizacją produkcji.

 

Live Element Orchestrator

In risposta alla crescente domanda dei vantaggi delle produzioni IP, Sony espande le funzionalità del suo sistema di produzione IP Live con il nuovissimo Live Element Orchestrator.

 

System kamerowy 8K HDC-8300

UHC-8300 to pierwszy na świecie system kamerowy 8K. Utrwala on nieskazitelny obraz z użyciem przetwornika 3CMOS 8K typu 1,25".

 

VENICE i tryb HFR (dużej szybkości klatek)

Dzięki licencji na nagrywanie w trybie HFR (dużej szybkości klatek) nasz system pełnoklatkowej kamery filmowej VENICE, przeznaczony do produkcji kinowych i serialowych na najwyższym poziomie, zyskuje jeszcze większe możliwości twórcze.

 

Zestaw reporterski i adapter mocowania B4 do kamkorderów FS7/FS7II

Użytkownicy kamer FS7 i FS7II wyposażonych w ten zestaw mogą korzystać z zaawansowanych rozwiązań dźwiękowych i sieciowych. Urządzenie zwiększa również ergonomię kamkordera, przez co ułatwia pracę reporterom.

 

Kamkorder HXR-MC88

HXR-MC88 to kamkorder Full HD dla użytkowników z sektora biur i oświaty oraz autorów wideoblogów dbających o jakość tworzonego materiału. Urządzenie jest wyposażone w najnowsze rozwiązania do przetwarzania obrazu oraz wiele profesjonalnych możliwości.

 

Czytnik/rejestrator kart pamięci SxS SBAC-T40

SBAC-T40 to zasilany przez magistralę czytnik/rejestrator kart pamięci SxS zgodny z łączem Thunderbolt 3 (typu C). To niewielkie urządzenie zapewni twórcom treści pożądane zwiększenie wydajności pracy.

 

BRC-X400

Oto ona: zgodna ze standardem NDI®|HX, uniwersalna kamera PTZ, która idealnie sprawdza się w różnorodnych zastosowaniach, od studia telewizyjnego i miejsc zdalnego nadawania programu przez stadiony i hale sportowo-rozrywkowe po miejsca i sale wykładowe.

Zobaczcie, co Sony pokazuje na NAB

https://www.youtube.com/watch?v=xJo5HE8S7zM