Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Letni Festiwal Polówka

Obrazek
30 czerwca 2015

W kolejnym tygodniu Letniego Festiwalu Polówka w Łodzi zobaczymy: w piątek 3 lipca po raz pierwszy zagościmy w Letnim Ogródku Wytwórni na projekcji filmu "Sugarman". W sobotę widzimy się na Dziedzińcu Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej aby obejrzeć "Bazyla. Człowieka z Kulą w Głowie". W poniedziałek w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana "Dziewczynę na moście". Wtorek to tradycyjnie Park na Zdrowiu. Tym razem "Klub Jimmy'ego". W środę w Parku Julianowskim w cyklu "Dobra Energia" zobaczymy film "Wspaniała". W czwartek w kinie samochodowym na parkingu przed IKEĄ i centrum handlowym Port Łódź pokażemy "Wspaniała i kochana przez wszystkich".

 
Polówka to duże przedsięwzięcie i promocyjne, i logistyczne. Jego organizacja nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie Urzędu Miasta Łodzi oraz sponsorów: Cydru Dobrońskiego, Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej oraz Portu Łódź i Ikea, a także wielu partnerów. Organizatorem LFF "Polówka” jest Fundacja Inicjatyw Kulturalnych "Plaster".
Polówka to wakacyjna atmosfera, ale filmy ambitne i przeznaczone dla wymagającego widza. Tym bardziej cieszymy się, widząc ogromne zainteresowanie tegoroczną edycją, i mamy nadzieję, że widzowie będą nas odwiedzać równie licznie co w latach ubiegłych. Do zobaczenia na pokazach!

Informacje o pełnym programie będą dostępne pod adresem www.polowka.com oraz na Facebooku.