Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

6 i 7 maja Warsztaty z Panasonic w Łodzi i Warszawie

Obrazek
Fot.
29 kwietnia 2019

BEIKS ZAPRASZA NA WARSZTATY FOTO-VIDEO Z PANASONIC S1 I S1R W WARSZAWIE I ŁODZI

6 i 7 maja BEIKS zaprasza na warsztaty, na których zaprezentuje nowy system pełnoklatkowych aparatów Panasonic S1. Uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia systemu aparatów Panasonica od strony fotograficznej oraz filmowej. Warsztaty odbędą się w dwóch miastach, Warszawie i Łodzi.

 

Warsztaty z Panasonic S1 i S1R w Warszawie i Łodzi

Panasonic S1 to pionierski aparat bezlusterkowy wytyczający nowe standardy jakości na rynku fotograficznym. Doskonała jakość obrazu fotograficznego i filmowania 4K, najlepszy na świecie wizjer elektroniczny i ekran LCD to tylko przedsmak jego możliwości. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w bezpośrednich testach aparatu.

Do dyspozycji uczestników będą aparaty Panasonic S1 i S1R oraz dedykowana do nich optyka 24-105/4, 70-200/4, 50/1.4. Dla posiadaczy lustrzanek Canon EOS, którzy myślą o przejściu na nowocześniejszy system gratką będzie dostępna na warsztatach szeroka gama obiektywów Sigma ART z mocowaniem EF i adapter Sigma MC-21, poprzez który będzie można ich używać z aparatami Panasonic S1.

W takcie warsztatów testy fotograficzne i video będą podzielone na dwie części. Pierwsza, to sesja portretowa modelki, z wykorzystaniem lamp błyskowych Profoto. W drugiej przy oświetleniu LED profesjonalnych lamp Akurat uczestnicy będą mieli możliwość testów fotograficznych i filmowych na przykładzie martwej natury.

Część teoretyczną poprowadzi przedstawiciel firmy BEiKS Dariusz Kosior.

 

06.05.2019, godz. 10-16

Warsztaty w Starej Galerii ZPAF na Placu Zamkowym w Warszawie.

07.05.2019, godz. 10-16

Warsztaty w Studio Evil Banana - Łódź, ul Pomorska 41

 

Zapisy:

Wstęp na spotkania jest wolny. Na warsztaty Panasonic wymagana jest rejestracja pod adresem e-mail: andrzej.grudzien@beiks.pl.