Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

26 tytułów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 43. FPFF

Obrazek
Fot.
18 lipca 2018

Znamy już wyniki selekcji Konkursu Filmów Krótkometrażowych 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zakwalifikowało się do niego 26 filmów wyprodukowanych przez szkoły filmowe oraz licznych producentów, w tym w ramach programu „30 minut” Studia Munka Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

KONKURS FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH 43. FESTIWALU POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH:

· „1410", reżyseria: Damian Kocur, produkcja: Gigant Films

· „Atlas”, reżyseria: Maciej Kawalski, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich / Film Produkcja, Film Factory, Locomotive

· „Bliscy”, reżyseria: Zofia Kowalewska, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

· „Chłopcy z motylkami”, reżyseria: Marcin Filipowicz, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich / Koi Studio, TVN

· „Córka”, reżyseria: Mara Tamkovich, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa

· „Dla Ciebie”, reżyseria: Katarzyna Wiśniowska, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

· „Drżenia”, reżyseria: Dawid Bodzak, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

· „Dziku”, reżyseria: Kamila Chojnacka, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

· „Elizabeth”, reżyseria: Wojciech Klimala, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

· „Fascinatrix”, reżyseria: Justyna Mytnik, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

· „Gra w Cykora”, reżyseria: Karina Hajdamowicz, produkcja: Karina Hajdamowicz

· „Krajanki”, reżyseria: Anna Drozdek, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa

· „Murphy”, reżyseria: Ivan Bambalin, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa

· „My pleasure”, reżyseria: Tadeusz Kabicz, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

· „Nikotyna”, reżyseria: Ewa Wikieł, produkcja: Berlińska Akademia Filmowo-Telewizyjna

· „Odbicie”, reżyseria: Emilia Zielonka, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich / Akson Studio, TVN, Gdyński Fundusz Filmowy, Coloroffon, Studio Dźwiękownia

· „Operacja”, reżyseria: Mohammed Almughanni, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

· „Ostatni klient”, reżyseria: Anna Urbańczyk, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

· „Relax”, reżyseria: Agnieszka Elbanowska, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich / Rozbrat Film, TVN

· „Saszka”, reżyseria: Katarzyna Lesisz, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

· „Szczęście”, reżyseria: Maciej Buchwald, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

· „Też coś dla ciebie mam”, reżyseria: Iwo Kondefer, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

· „Ukołysz mnie”, reżyseria: David Tejer, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich / Alter Ego Pictures, TVN, Wajda School, Coloroffon, Halo

· „Users”, reżyseria: Jakub Piątek, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich / Rzeczy, TVN, DI Factory, All, D’Erceville Regiment, Aeroplan, JJ

· „Wonder Girls”, reżyseria: Anastazja Dąbrowska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

· „Zwykłe losy Zofii”, reżyseria: Dominika Gnatek, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego