Wydarzenia

Obrazek
22 sierpnia 2019
Fundacja Filmowa im. Władysława Ślesickiego ogłasza nabór na: IMPAKT Intensywny rozwój zawodowy producentów filmowych i współpracujących z nimi twórców.
17 sierpnia 2019
Warsztaty z wybitnymi twórcami światowej animacji odpowiedzialnymi za sukces filmów Wesa Andersona i Tima Burtona, spotkania z producentami i inwestorami, którzy pomogą spełnić marzenia o filmowej premierze, rekrutacja do najlepszych studiów animacji – to tylko kilka powodów,...
Obrazek
11 sierpnia 2019
Sony oferuje nową usługę- Virtual Production która jest mikserem w przeglądarce do wieloźródłowych relacji
Obrazek
10 sierpnia 2019
    Dziesięć pełnometrażowych filmów zostanie zaprezentowanych w sekcji Panorama Kina Polskiego podczas 44.
Obrazek
9 sierpnia 2019
Darim, to nie tylko programowanie strumienia emisji, ale też możliwość nakładania wielu warstw grafiki, zegara, temperatury powietrza, scrolla z aktualnościami, importu sygnału z urządzeń zewnętrznych (kamera live, inne źródła) itp.
Obrazek
8 sierpnia 2019
  W miniony czwartek zakończyło się Polish Days – najważniejsze wydarzenie branżowe MFF Nowe Horyzonty, współorganizowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Obrazek
3 sierpnia 2019
XI Festiwal Filmowy NNW zaprasza autorów projektów filmów dokumentalnych o tematyce historycznej do wzięcia udziału w PITCHING FORUM, które odbędzie się podczas najbliższej edycji Festiwalu w Gdyni (26-29 września 2019 r.).  
30 lipca 2019
    Znamy już wyniki selekcji do Konkursu Filmów Krótkometrażowych 44.
Obrazek
30 lipca 2019
Od dziś do 1 sierpnia w ramach Festiwalu Nowe Horyzonty odbywają się Polskie Dni - branżowa część festiwalu, adresowana do profesjonalistów z kraju i z zagranicy. W programie pokazy już ukończonych filmów, jak "Mowa ptaków" Żułąwskiego, a także pitchingi nowo powstających projekt...
Obrazek
27 lipca 2019
1I Festiwal Filmowy NNW zaprasza autorów projektów filmów dokumentalnych o tematyce historycznej do wzięcia udziału w PITCHING FORUM, które odbędzie się podczas najbliższej edycji Festiwalu w Gdyni (26-29 września 2019 r.).
Obrazek
25 lipca 2019
We Wrocławiu startuje jeden z najważniejszych polskich festiwali, a wraz z nim rozpoczynają sie wydarzenia branżowe Studio Nowe Horyzonty i Polish Days.W tym roku nie zabraknie pitchingóiw nowo powstających projektów ale i pokazów już ukończonych.
Obrazek
24 lipca 2019
O kreatywnym pisaniu w kontakcie ze sobą - reżyserka Jagoda Szelc poprowadzi grupę scenariuszową na Plenerach Film Spring Open 2019.
Obrazek
21 lipca 2019
Do 30 września trwa nabór na programy Wajda School.
Obrazek
19 lipca 2019
Prezentujemy plakat festiwalu Integracja, Ty i Ja. Festiwal startuje na początku września w Koszalinie
Obrazek
19 lipca 2019
Festiwal Transatlantyk dobiega końca, a przed nami uroczysty finał i Gala Zamknięcia, na którą organizatorzy zapraszają w piątek 19 lipca do ekskluzywnych wnętrz łódzkiego EC1. Motywem przewodnim 9. edycji Transatlantyku było „Lądowanie na Księżycu i inne zawieszone sny”.
Obrazek
18 lipca 2019
Warsztaty TV Film Reklama dla TV kablowych , TV Lokalnych , TV Internetowych, Realizatorów LIVE i Techników Oświetlenia Eventów, Techników Studia Filmowego, Operatorów, Montażystów