Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

„Samorealizacja filmowa” – nowa ksiażka wydawnictwa Wojciech Marzec Konrad Aksinowicz

Obrazek
Fot.
28 września 2017

Pewnego dnia postanowiłeś, że zostaniesz filmowcem: reżyserem, operatorem, scenarzystą. Dziś mija dziesiąta rocznica od tego postanowienia, a Ty wciąż jesteś w tym samym miejscu. Prace filmowe, które dokonałeś w tym czasie, nie zdobyły wymarzonych nagród. Nikt nawet nie pamięta, że istnieją, za wyjątkiem kochanej mamy i starych przyjaciół. Kariera filmowa Twoich kolegów i koleżanek, rozwija się

w najlepsze, a Ty siedzisz w domu i oglądasz ten sam, ulubiony film, pytając siebie: Dlaczego nie mogę robić takich filmów, jak ci najlepsi, przecież czuję, że to potrafię? Ta książka ma na celu otworzenie Twojego artystycznego umysłu.

Jest to podróż w głąb siebie, by dotrzeć i uwolnić zamkniętego artystę,

którym jesteś. Ten artysta czeka w zamknięciu z nadzieją, że go uwolnisz, z wiarą, że zaczniesz działać na nowo i osiągniesz upragniony cel. Jednak bez Twojej pomocy to się nie stanie. Ta książka Ci w tym pomoże. Książka zawiera pożyteczne porady, które pomogą Ci w samorealizacji filmowej, którą możesz wykonać sam, bez niczyjej pomocy. Zrób to sam, a nauczysz się podejmować trafne wybory, które przybliżą Cię do wymarzonego celu. Książka zawiera wypróbowane instrukcje tworzenia każdego planu od pomysłu do realizacji. Nauczy, jak studiować ulubione filmy, w taki sposób, by czerpać z nich jak najwięcej wiedzy, którą spożytkujesz później na planie własnego filmu. Przekaże esencje opracowywania projektu filmowego, scenariusza, książki promocyjnej. Zgłębi procesy psychologii i podejścia do współpracowników: aktorów, producentów, dystrybutorów i przyszłych pracodawców. Na koniec, pozwoli Ci być pełnowymiarową osobą, podejmującą świadome artystyczne wybory w dzisiejszym świecie, zawalonym różnymi kliszami, które błędnie rozumiemy jako inspiracje do dalszych działań. Jesteście gotowi do tej zmiany? Ja już swoją przeszedłem, teraz kolej na Ciebie.

Premiera: wrzesień 2017