Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Lodołamacz – zgłoszenia do jutra

1 czerwca 2017

Transatlantyk Festival zaprasza na pierwszą edycję Lodołamacza - branżowego wydarzenia, dzięki któremu uczestnicy pogłębią swoją wiedzę na tematy związane z funkcjonowaniem rynku filmowego w Polsce i na świecie.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 lipca, podczas 7. edycji Transatlantyk Festival.

Lodołamacz co roku koncentrował się będzie na innym aspekcie funkcjonowania branży filmowej. W tym roku głównym tematem Lodołamacza będzie dystrybucja. Uczestnicy warsztatów, razem z ekspertami z Polski i z zagranicy, rozmawiać będą o tradycyjnych i nietradycyjnych metodach dystrybuowania filmów.

Zadaniem Lodołamacza jest dostarczanie uczestnikom praktycznej wiedzy, z której będą mogli korzystać na co dzień w swoich  działaniach. Chcemy, aby warsztat pomagał i wskazywał nowe możliwości pojawiające się w dystrybucji filmowej, ale także wprost mówił o potencjalnych zagrożeniach czyhających na rynku. Zależy nam na pomocy twórcom w świadomym poruszaniu się w branży filmowej - mówi Joanna Łapińska, Dyrektor Programowa Transatlantyk Festival.

Nabór zgłoszeń na warsztaty trwa do piątku 2 czerwca - chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który można znaleźć pod linkiem http://transatlantyk.org/news/lodolamacz-pierwsza-odslona-spotkan-dla-br...