Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

#63PL – konkurs filmowy dla młodych

Obrazek
5 kwietnia 2017

Uwaga, zapraszamy do udziału w konkursie, skierowanym do młodych w wieku 15-20 lat, którzy chcą odpowiedzieć na pytanie Czym jest dla Ciebie patriotyzm? Nie ma złych odpowiedzi. Nie oceniamy przekonań politycznych, poglądów, zasad życiowych, tylko artystyczne aspekty 63-sekundowego obrazu - piszą organizatorzy.

 

Zasady konkursu: od 3 do 23 kwietnia włącznie należy nagrać i wysłać 63-sekundowy materiał audiowizualny opracowany w dowolnej technice. Może być kręcony smartfonem, kamerą czy aparatem fotograficznym. Istotne jest, by w swoim przekazie odpowiadał na pytanie konkursowe. Nagrany materiał należy zamieścić w darmowym, wirtualnym dysku OnetDysk i udostępnić do oceny jury na podany w regulaminie adres e-mail.

 

Nagrodą w konkursie będzie specjalny pokaz zwycięskich filmów na festiwalu Netia Off Camera który odbędzie się między 28 kwietnia a 7 maja 2017 roku w Krakowie.

 

Dodatkowo w serwisie VOD.pl zostanie utworzony dedykowany kanał #63PL-konkurs, na którym będą publikowane zgłaszane do konkursu materiały. Wybrane prace trafią również na stronę główną Onetu.

 

Życzymy powodzenia:)